TK PLUS MĚSTO PROSTĚJOV ČTS TENNIS EUROPE ATP


TOPlistFact sheet 2016
Acceptance list 2016


04.06.2016 13:33:28 Michail Kukuškin vyhrál suverénně UniCredit Czech Open
Šestý nasazený Michail Kukuškin se stal přesvědčivým vítězem UniCredit Czech Open, Maďara Martona Fucsovicse porazil 6:1, 6:2. Bylo to jeho druhé vítězství nad Fucsovicsem, poprvé ho porazil před třemi lety v Istambulu. Marton Fucsovics se do hlavní soutěže dostal z kvalifikace, postupně porazil Srba Krstina 6:4, 2:0, skreč., ve druhém kole Chilana Lamu 2:6, 7:5, 6:4, ve čtvrtfinále prvního nasazeného Litevce Berankise 6:4, 7:6(2) a v semifinále Španěla Cervantese hladce 6:2, 6:2.


04.06.2016 13:15:15 Miroslav Černošek: „Budeme tady sedět i v roce 2019.“
Co říkal na tiskové konferenci šéf TK PLUS Miroslav Černošek? „Zkuste se vžít do situace, že najdete v Česku sportovní projekt, kde na závěrečné tiskové konferenci už osmnáct let sedí pořád stejní lidé! Ano jsme tady, máme asi dobrý kořínek, máme dokonalé vztahy a to je dnešní době hodně cenné.


04.06.2016 13:12:41 Ivo Kaderka: UniCredit Czech Open je nejlepším turnajem u nás.“
Šéf českého tenisu Ivo Kaderka byl na prostějovském turnaji podevatenácté, Český tenisový svaz se na turnaji už dlouhé sezóny podílí, od roku 2002 má tento turnaj statut Czech Open: „Jako každý rok musím poděkovat organizátorům a samozřejmě Petře, která se svým týmem opět odvedla vynikající práci a co je důležité – poděkovat titulárnímu sponzorovi, být takhle dlouhou dobu u jednoho projektu to je prostě neobvyklé. UniCredit Bank a její ředitel Jirka Kunert jsou zárukou, že tento turnaj má před sebou klidnou budoucnost.


04.06.2016 11:49:20 Petra Černošková: „Diváci dokázali, že tenisu rozumí.“
Co říkala turnajová ředitelka Petra Černošková po turnaji UniCredit Czech Open? „Děkuji za slova chvály, myslím si, že jsme se turnaje zhostili se ctí, organizační tým zaslouží opravdu velké poděkování. Máme společně za sebou hodně projektů, každý ví, co je jeho úkolem a všem záleží na tom, aby náš turnaj měl dokonalou kvalitu. Ráda bych poděkovala řediteli UniCredit Bank Jiřímu Kunertovi za slova chvály a za podporu, stejně tak Ivo Kaderkovi a Českému tenisovému svazu.


04.06.2016 11:45:15 Exhibice bavila, hlediště i aktéry
Dokonalou předehrou před posledním zápasem UniCredit Czech Open byla exhibice dvou mixů a nedá se říct, že by během exhibice před finálovým duelem prostějovského challengeru dvojice Lucie Šafářová, Jiří Novák nijak nedominovala, nicméně se mohla radovat z vítězství 5:4 nad párem Petra Kvitová Petr Pála. Nehrající kapitán fedcupového týmu pak vzal neúspěch galantně na sebe.
Past: UniCredit Czech Open
Singles 2015   Tournament DRAW
 Players list
Doubles 2015   Tournament DRAW
 Players list

Jiri Vesely
Jiri Vesely
Radek Stepanek
Florian Mayer
Yuri Schukin
Jan Hájek
Jan Hájek
Augustin Calleri
Sergio Roitman
Jan Hajek
Jarko Nieminen
Radek Stepanek
Radek Stepanek
Guillermo Coria
Bohdan Ulihrach
Andreas Vinciguerra
Richard Fromberg
Richard Fromberg
Bohdan Ulihrach
Andrei Cesnokov
Andrea Gaudenzi
Karol Kucera