SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Petra Černošková: „Turnaj v příjemné tenisové pohodě.“

10.06.2017 12:20:28 | „Děkuji za slova chvály, všichni se snažíme odvést maximum a moc si vážíme podpory, bez ní by turnaj nikdy neměl takovou úroveň a neprobíhal v tak příjemné tenisové pohodě. Ráda bych poděkovala svému manželovi za důvěru, že jsem opět mohla být v roli turnajové ředitelky a organizovat takový skvělý turnaj. Letošní ročník potvrdil, že se nám podařilo přivést do Prostějova opravdu výborné hráče, diváci měli možnost vidět po celou dobu fantastický tenis, pro mě osobně byl nejlepším zápasem duel prvního kola mezi Robredem s Janowiczem, ten zápas měl grandslamové parametry.

Finále je přesně takové, jaké si přeje nejen každý ředitel, ale všichni, kteří stojí za tímto projektem – nejlepší domácí hráč Jirka Veselý, který měl navíc šanci turnaj vyhrát potřetí a zařadit se k Honzovi Hájkovi a Radkovi Štěpánkovi, kteří už mají z Prostějova tři tituly. Diváci? Areál byl pořád plný, centrkurt taky, a třebaže už Češi nehráli, dál chodili, prostě měli záruku, že uvidí vynikající tenis. Samozřejmě, turnaj by potřeboval dobré české hráče a těch je čím dál méně.

Atraktivní byla exhibice, čtyři olympijští vítězové, Miloš Mečíř, Jan Železný, Lukáš Krpálek, Aleš Valenta a na empajru Radek Štěpánek, který byl ambasadorem turnaje a usiluje o návrat na okruh ATP. S turnajem je mimořádně spokojený supervizor Carmelo Di Dio, ocenil i složení exhibice, tolik zlatých šampionů na jednom kurtu ještě neviděl. Ráda bych ještě poděkovala všem, kteří nám pomohli, čtyřiadvacátý ročník je minulostí a věřte, že uděláme všechno pro to, aby ten jubilejní byl ještě lepší.“