ENGLISH
ATP Challenger Tour
2. - 8. 6. 2019 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Kukuškin a Kolář ve druhém kole

04.06.2018 18:25:06 | Michail Kukuškin, sedmý nasazený na MONETA Czech Open jako první úspěšně vstoupil do hlavní soutěže, porazil Francouze Hoanga ve dvou setech. Kazach vyhrál UniCredit Czech Open v roce 2016, ve finále porazil Maďara Fucsovicse 6:1, 6:2. Letos vyhrál challenger v americkém Irvingu, byl ve čtvrtfinále v Lyonu, prohrál s Francouzem Simonem. A šance, že by zopakoval úspěch z roku 2016?

„To se musí vyhrát pět zápasů a já mám zatím jeden,“ říkal po zápase. Cesta k druhému vítězství Kukuškina vede přes Argentince Oliva nebo Srba Djereho. Do druhého kola postoupil také Zdeněk Kolář, ve třech setech porazil Němce Jana Choinského třebaže ve třetím setu ještě prohrával 2:4 a získal čtyři gemy v řadě! A kudy vede cesta Koláře do čtvrtfinále? Musí porazit vítěze duelu Gaio – Bašič.
Program čtyřher začal na centrálním dvorci první nasazený pár Jebavý, Vasilevski (Běl.), který překvapivě prohrál s párem Albot (Mol.), Bašič (Bosna). Romanu Jebavému se v Prostějově na MONETĚ Czech Open nedařilo, v obou soutěžích skončil v prvním kole, v kvalifikaci hned v otvíracím duelu prohrál ve třech setech se Slovákem Liškou.

twitter instagram facebook kontakt