ENGLISH
ATP Challenger Tour
2. - 8. 6. 2019 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Laslo Djere má druhou finálovou šanci

08.06.2018 17:48:24 | Guillermo Garcia-Lopez, nasazená jednička MONETA Czech Open, prohrál první set v tiebreaku, tenisový chleba se mohl zlomit za stavu 5:5, kdy Srb Djere vzal Španělovi podání, ale ten vzápětí Djerovi oplatil stejnou mincí. Ve druhém setu byl Garcia-Lopez trpělivější, jakoby nechtěl nic uspěchat, vyhrál 6:3 a srovnal stav setů. Ve třetím dějství začali oba semifinalisté trpělivě, vyhrávali si svá podání a vše zase došlo až do tiebreaku.

V něm Djere vedl 3:0, 4:2, 5:4, vyhrál 7:4 a postoupil do finále MONETA Czech Open. Srb tak získal druhou finálovou šanci, poprvé byl ve finále prostějovského turnaje v roce 2015, tehdy prohrál s Jiřím Veselým.
Co říkal o duelu Laslo Djere? „Byl to skutečně velmi těžký zápas. Dokázal jsem vyhrát dva tiebreaky, ale ve druhém setu jsem nepředvedl nejlepší výkon. V prvním a ve třetím setu jsme ale oba hráli velmi dobře. Rozhodlo zřejmě to, že jsem tlačil o trochu víc než soupeř a lépe jsem se koncentroval.“ Srb ve finále narazí na Španěla Jaume Munara, co od finálového zápasu očekává? „Je to mladý hráč. V poslední době jsem ho párkrát viděl hrát a zdá se, že je docela ve formě. Na zítřejší zápas se velmi těším, ale abych měl šanci, budu ze sebe muset vydat maximum. Určitě budu chtít vyhrát, konečně – kdo by nechtěl, když už jsem došel tak daleko.“

twitter instagram facebook kontakt