ENGLISH
ATP Challenger Tour
5. – 10. 6. 2023 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Zdeněk Kolář skončil hodně brzy

31.05.2022 18:07:53 | Zdeněk Kolář má za sebou vynikající vystoupení na Roland Garros s Řekem Tsitsipasem, ten duel mu měl dodat sebevědomí, ale na UniCredit Czech Open bylo všechno jinak. Navíc poté, co v hracím plánu chybí Veselý a Lehečka, domácí fanoušci právě v Kolářovi viděli naději na postup do závěrečných kol.

Osmý nasazený Zdeněk Kolář ale nestačil na lucky loosera Louise Wesselse… Německý tenista se opíral o kvalitní podání, českému hráči se naopak na servisu nedařilo. „Zkoušel jsem podávat různým způsobem, nic nefungovalo. Soupeř je velký, všude dosáhl,“ přiznal Kolář, který připustil, že jej protivník zaskočil aktivní hrou. „Čekal jsem, že bude hrát dlouhé výměny, místo toho se snažil o vítězné údery. Nedokázal jsem si s tím poradit,“ konstatoval Kolář.
Nasazený tenista ztratil první sadu, po vyrovnání mu utekl začátek třetího setu. „Rychle jsem přišel o podání, to byl problém. Kdybych servis udržel, mohlo to dopadnout opačně, protože na konci druhého setu Wessels udělal přece jen nějaké chyby. Po mém zaváhání se dostal zpátky nahoru,“ hodnotil duel Zdeněk Kolář.

twitter instagram facebook kontakt