ENGLISH
ATP Challenger Tour
3. – 8. 6. 2024 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Skvělý návrat titulárního partnera UniCredit Bank

04.06.2022 12:15:58 | Po čtyřech letech se vrátila do pozice titulárního partnera UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a šlo o skvělý návrat. „Působíme na českém i slovenském trhu a z tohoto pohledu nás těšily česko-slovenské federální derby v semifinále. Obsazení finále pak překonalo i naše představy.

Máme radost, že jsme zpátky, přestože jsme před několika lety na chvíli z turnaje odešli, zůstaly korektní vztahy a ty umožnily návrat. Po pauze jsme letos zpět a rádi se v příštích letech vrátíme,“ prohlásil generální ředitel prestižního bankovního domu Jakub Dusílek.
Ve skvělé kondici je tenisový turnaj UniCredit Czech Open, což opět prokázal jeho devětadvacátý ročník. K radosti pořadatelů navíc na prostějovské antuce dominovali zástupci nastupující domácí a současně prostějovské generace. „Každý ředitel turnaje si přeje, aby se do finále dostal domácí tenista. My jsme měli české hráče na obou stranách kurtu, což je něco úžasného. To, že navíc šlo o kluky z Prostějova je neuvěřitelné,“ těšilo složení finále ředitelku UniCredit Czech Open Petru Černoškovou.
V podobném duchu hodnotil vyvrcholení prostějovského challengeru také prezident Českého tenisového svazu a prezident Tennis Europe. „Svazová filozofie je u nás dlouhodobě daná. Chceme dávat šanci našim mladým klukům. Snažíme se pootevřít jim tu těžkou bránu do velkého tenisu. K tomu slouží i prostějovský turnaj, který dlouhodobě podporujeme a podporovat budeme i nadále. Nejde jen o Dalibora Svrčinu a Vítka Kopřivu, kteří se dostali do finále. Mezi nejlepšími osmi byl třeba Martin Krumich startující na divokou kartu. Dorostenci dostali možnost vyzkoušet si kvalifikaci na mužském turnaji. To všechno má pro nás velkou cenu.“
Spokojený byl také šéf prostějovského tenisu Miroslav Černošek, který vyzdvihnul skvělou práci organizačního týmu v čele s manželkou Petrou a ocenil přístup turnajových partnerů. „Můžete mít ty nejlepší spolupracovníky, na které mám štěstí, ale bez peněž turnaj pořádat nejde. Proto vážím podpory Českého tenisového stavu z čele s prezidentem Ivo Kaderkou a UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. Neobrátili jsme k nám zády, i díky jejich podpoře byl také letošní ročník turnaje úžasný,“ uvedl Černošek.

twitter instagram facebook kontakt