TK PLUS MĚSTO PROSTĚJOV ČTS TENNIS EUROPE ATP


TOPlistFact sheet 2016
Acceptance list 2016


01.06.2016 20:21:51 Postup Veselého přerušil silný déšť
Jiří Veselý jako druhý Čech postoupil do čtvrtfinále, ve dvou setech porazil bývalou světovou osmičku, Srba Janka Tipsareviče. „Ten zápas jsem si sám zdramatizoval, dnes to bylo navíc hodně ve vlnách, dokázal jsem předvést skvělé údery, výborné výměny, abych se pak ve vteřině propadl do naprostého herního průměru, dělal až neuvěřitelné chyby." Co bylo důležité pro vývoj zápasu?


01.06.2016 15:50:07 Dominik Kellovský: „I přes prohru výborná zkušenost.“
V prvním zápase nastoupil Dominik Kellovský se čtvrtým nasazeným Španělem Inigem Cervantesem (69. ATP), v prvním kole překvapivě vyřadil ruského tenistu Alexandera Kudrjavceva, Španěl už byl nad jeho síly. „Z mé strany to nebylo nic velkého. První kolo na kurtu č. 1 jsem zvládl dobře, dnes to pro mě byla premiéra na centrálním dvorci, bohužel jsem se toho nezhostil dobře. Dnes jsem prostě neměl svůj den.“ Jak se Kellovskému hrálo na centrálním dvorci?


01.06.2016 15:40:55 Vzpomněl si Pavlásek na sezonu 2014?
Adam Pavlásek porazil ve druhém kole UniCredit Czech Open sedmého nasazeného Brazilce Rogeira Dutra Silvu (85.), snížil vzájemnou zápasovou bilanci na 1:2 a probojoval se do čtvrtfinále. „Byl to pro mě hodně těžký zápas, první set byl zcela v režii soupeře, hrál hodně rychle, neměl jsem sílu mu vzdorovat. Ve druhém setu jsem se zvedl, bylo to hodně vyrovnané, stejné to bylo i v tiebreaku, ten jsem vyhrál, ale mohl se radovat i on. Bylo to jednou, dvou míčích. Bylo tam hodně brejků, nakonec to šlo do třetího setu a jsem rád, že jsem zvládl jeho začátek.


01.06.2016 15:36:46 Dětský den UniCredit Czech Open 2016
Tradiční doprovodná akce UniCredit Czech Open - Dětský den, spojená s projektem "Hledáme nové vítěze Fed Cupu a Davis Cupu" se letos odehála netradičně ve větším formátu. Příjemné, slunečné dopoledne plné soutěžení, her a samozřejmě i tenisu, zpestřilo atmosféru na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.


01.06.2016 09:37:34 Po úterku česká středa
Centrální dvorec AGROFERT Areny nabízí opět atraktivní český program, od 11 hod. se představí v zápasech o postup do čtvrtfinále ve čtyřech zápasech čtyři Češi. V prvním zápase nastoupí Dominik Kellovský se čtvrtým nasazeným Španělem Inigem Cervantesem (69. ATP), Kellovský vstoupil do turnaje na volnu kartu a v prvním kole překvapivě vyřadil ruského tenistu Alexandera Kudrjavceva. V druhém zápase bude bojovat Adam Pavlásek (132.) s Brazilcem Rogeirem Dutra Silvou (85.), má s ním zatím pasivní zápasovou bilanci 0:2.
Past: UniCredit Czech Open
Singles 2015   Tournament DRAW
 Players list
Doubles 2015   Tournament DRAW
 Players list

Jiri Vesely
Jiri Vesely
Radek Stepanek
Florian Mayer
Yuri Schukin
Jan Hájek
Jan Hájek
Augustin Calleri
Sergio Roitman
Jan Hajek
Jarko Nieminen
Radek Stepanek
Radek Stepanek
Guillermo Coria
Bohdan Ulihrach
Andreas Vinciguerra
Richard Fromberg
Richard Fromberg
Bohdan Ulihrach
Andrei Cesnokov
Andrea Gaudenzi
Karol Kucera