AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ!

AKTUÁLNĚ

Dominik Kellovský: „I přes prohru výborná zkušenost.“
01.06.2016 15:50:07 | V prvním zápase nastoupil Dominik Kellovský se čtvrtým nasazeným Španělem Inigem Cervantesem (69. ATP), v prvním kole překvapivě vyřadil ruského tenistu Alexandera Kudrjavceva, Španěl už byl nad jeho síly. „Z mé strany to nebylo nic velkého. První kolo na kurtu č. 1 jsem zvládl dobře, dnes to pro mě byla premiéra na centrálním dvorci, bohužel jsem se toho nezhostil dobře. Dnes jsem prostě neměl svůj den.“ Jak se Kellovskému hrálo na centrálním dvorci?

Vzpomněl si Pavlásek na sezonu 2014?
01.06.2016 15:40:55 | Adam Pavlásek porazil ve druhém kole UniCredit Czech Open sedmého nasazeného Brazilce Rogeira Dutra Silvu (85.), snížil vzájemnou zápasovou bilanci na 1:2 a probojoval se do čtvrtfinále. „Byl to pro mě hodně těžký zápas, první set byl zcela v režii soupeře, hrál hodně rychle, neměl jsem sílu mu vzdorovat. Ve druhém setu jsem se zvedl, bylo to hodně vyrovnané, stejné to bylo i v tiebreaku, ten jsem vyhrál, ale mohl se radovat i on. Bylo to jednou, dvou míčích. Bylo tam hodně brejků, nakonec to šlo do třetího setu a jsem rád, že jsem zvládl jeho začátek.

Dětský den UniCredit Czech Open 2016
01.06.2016 15:36:46 | Tradiční doprovodná akce UniCredit Czech Open - Dětský den, spojená s projektem "Hledáme nové vítěze Fed Cupu a Davis Cupu" se letos odehála netradičně ve větším formátu. Příjemné, slunečné dopoledne plné soutěžení, her a samozřejmě i tenisu, zpestřilo atmosféru na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Po úterku česká středa
01.06.2016 09:37:34 | Centrální dvorec AGROFERT Areny nabízí opět atraktivní český program, od 11 hod. se představí v zápasech o postup do čtvrtfinále ve čtyřech zápasech čtyři Češi. V prvním zápase nastoupí Dominik Kellovský se čtvrtým nasazeným Španělem Inigem Cervantesem (69. ATP), Kellovský vstoupil do turnaje na volnu kartu a v prvním kole překvapivě vyřadil ruského tenistu Alexandera Kudrjavceva. V druhém zápase bude bojovat Adam Pavlásek (132.) s Brazilcem Rogeirem Dutra Silvou (85.), má s ním zatím pasivní zápasovou bilanci 0:2.

České úterý: Prohrál jen Zdeněk Kolář
31.05.2016 21:10:58 | Ve čtyřech zápasech na centrálním dvorci AGROFERT Areny se představili čtyři Češi, třikrát byli úspěšní a jen Zdeněk Kolář nestačil v otvíracím duelu na nasazenou jedničku, Ricardase Berankise z Litvy. „Udělal jsem velké množství nevynucených chyb a to se musí v zápase s padesátým hráčem světa projevit,“ říkal Kolář po zápase. Jiří Veselý vykročil za obhajobou titulu v zápase s lucky loserem, Srbem Miki Jankovičem, bylo to ale vykročení hodně průměrné a Veselý s ním nebyl určitě spokojený.