ENGLISH
ATP Challenger Tour
3. – 8. 6. 2024 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Mám radost, že společně oslavíme třicáté jubileum

04.06.2023 11:31:44 | Těší nás, že máme možnost být titulárním partnerem tak významného turnaje s velkou tradicí. Loni jsme si plácli na tři roky, takže je to pochopitelné. Tím neříkám, že toto spojení po uplynutí této doby skončí, zatím jsme v polovině. Těšíme se, i vzhledem k programu a hostům, kteří dorazí.

V poslední době nám začíná opět mužský tenis dělat radost a není to jen díky výsledkům Jiřího Lehečky. Jsou tady i další talentovaní hráči. Fanoušci tak mají naději, že se vrátíme k nedávným obrovským úspěchům. Tenis vnímáme jako sport, který se stále hraje fair, a my jsme férová banka vzhledem k našim klientům. Spojení s tenisem je proto z našeho pohledu logické. Do Prostějova se těším, předpokládám, že uvidím pěkné zápasy. Sám si zahraji doprovodný turnaj pro hosty a klienty naší banky. V obou případech věřím, že vyhraje sport a užijeme si příjemné dny.

Mám radost, že společně oslavíme třicáté jubileum, je to úžasné číslo. Ukazuje to vytrvalost a ohromné úsilí pořadatelů, co vše museli za ty tři dekády vynaložit. Tenisu jsou v Prostějově hodně obětují, proto turnaj tak dlouho pořádají. Vždy se říká, že bez peněz se sport dělat nedá, já přidávám, že to nejde bez oddanosti pořadatelů, kterou žádné peníze nevyváží.

Jakub Dusílek, generální ředitel
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

twitter instagram facebook kontakt