ENGLISH
ATP Challenger Tour
3. – 8. 6. 2024 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Exhibice spojila na kurtu hvězdy tří sportů

08.06.2024 14:16:46 | Hvězdně obsazená exhibice ve smíšené čtyřhře dokázala zaplnit tribuny centrálního dvorce před začátkem finálového zápasu na UniCredit Czech Open. Aby ne, když se na kurtu potkaly elitní zástupci tří sportů. Společně s Lucií Šafářovou a Kristýnou Plíškovou fanoušky pobavil bývalý hokejista Tomáš Plekanec a historicky nejlepší střelec české fotbalové reprezentace Jan Koller.

„Dnes ráno jsme měli první společný dvacetiminutový trénink. A stačilo to,“ smála se Plíšková. Její parťák na dvorci válel. Ve hře použil několik prohozů, lobů a kraťasů, dokonce dal eso.
„Jen jsem hleděl, jak kolem mě míček proletěl. Pak jsem čekal další esa, ty naštěstí už nepřišly. Sám jsem se trápil. Byl jsem rád, když jsem nějaký míček vůbec přes síť přehodil,“ prohlásil Plekanec.
Kollerovi se opravdu dařilo a svému páru výrazně pomohl. „Nevím, kde se to ve mně vzalo. K tenisu se často nedostávám. Preferuji spíše hokej, malý fotbal a hlavně padel. Tak možná z toho. Je to nový sport, kde se hodně lobuje,“ hledal vysvětlení pro svůj výkon bývalý fotbalista.
Šafářovou ale hra soupeře nepřekvapila. „Už jsme spolu hráli právě padel, takže jsem věděla, že bude hrát výborně,“ poznamenala Šafářová, bývalá tenisová světová pětka ve dvouhře.

twitter instagram facebook kontakt