ENGLISH
ATP Challenger Tour
3. – 8. 6. 2024 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Tři šance českého tenisu

01.06.2022 10:44:57 | Turnajová středa UniCredit Czech Open nabízí opravdu atraktivní program, bude se rozhodovat i o tom, zda se i v příštích dnech ve dvouhře představí v Prostějově i český tenis. Navíc z osmi nasazených jsou ve hře po prvním kole už jen dva.

Veselého s Lehečkou vyřadily z turnaje zdravotní problémy, obhájce trofeje a turnajovou jedničku Federica Coriu porazil Svrčina, Koláře lucky looser Němec Louis Wessels, Slováka Norberta Gomboše vyřadil Srb Hamad Medjedovič (2003), který na UniCreedit Czech Open hraje na volnou kartu, tu domácí vyměnili za start Menšíka v Bělehradě. Z nasazených už nepokračuje také Slovák Martin, prohrál s Francouzem Couacaudem, z nasazené osmičky zůstali jen Švéd Ymer a Španěl Andujar.
A české šance na další setrvání v turnaji? Jako první půjde na scénu na centrálním dvorci Vít Kopřiva s Andujarem, po nich Svrčina s Rusem Jevgenijem Donským, nyní je na 217. místě, ale byl už na 65. příčce a na dvorci č. 2 se v půl druhé představí Martin Krumich s přemožitelem Koláře Němcem Wesselsem.

twitter instagram facebook kontakt