SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM
16.06.2021 09:13:01
Loni měl prostějovský turnaj optimistické vyvrcholení, Jiří Lehečka postoupil překvapivě do semifinále, v úterý měl na MONETA Czech Open potvrdit výbornou formu posledních týdnů, ale Slovák Klein byl trpělivější. Přesto je i tentokráte velká šance, že by se český tenis mohl představit v semifinále dvouhry!
15.06.2021 19:02:51
Jak se druhý den dařilo českému tenisu na MONETA Czech Open? Poté co v otvíracím duelu na centrálním dvorci prohrál Jiří Lehečka se Slovákem Lukášem Kleinem, vyhrál svůj první zápas Jiří Veselý s Argentincem Facundem Menou (249.), kterého porazil 6:2, 7:6(5). Český tenista tak přerušil sérii tří porážek v řadě, kterou započal na turnaji ATP v italské Parmě.
15.06.2021 18:42:37
Španěl Pablo Andujar se do Prostějova těšil, navíc obhajoval body za vítězství na MONETA Czech Open 2019 a loňské finále, až se narovnají žebříčky a vrátí do předcovidové podoby počítání, tak dojde jak v ATP i WTA k žebříčkovému zemětřesení. Že skončí nasazená jednička, to čekal jen málokdo.
15.06.2021 13:55:40
Jiří Lehečka byl loni velkou hvězdou prostějovského challengeru, s volnou kartou se dostal až do semifinále, letos je s Veselým na oficiálním turnajovém plakátě a všichni se těšili, že se dostane opět co nejdál. „Mám to v Prostějově rád, je to můj domácí turnaj. Kurty znám, budu mít k dispozici maximální servis a toho chci využít,“ říkal odhodlaně Lehečka před turnajem.
15.06.2021 09:30:55
Druhým hlavním dnem pokračuje MONETA Czech Open, představí se všichni Češi, první nasazený Pablo Andujar a také bude rozehrána soutěž čtyřher. Jako první v AGROFERT Aréně to budou Jiří Lehečka s Lukášem Kleinem, opět federální derby. Žebříček ATP mají téměř stejný, Lehečka je na 263.
14.06.2021 18:43:03
MONETA Czech Open pozvala v prvním kole na scénu šest Čechů. Jako první se radoval Michael Vrbenský, měl za soupeře Portugalce Goncala Oliveiru (293.), oba byli na počítači ATP blízko sebe, Vrbenský byl jen šest míst před ním. Čech vyhrál ve třech setech, byl trpělivější a lépe servíroval.