SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM
08.06.2021 11:47:36
Každým dnem se mění podmínky rozvolňování opatření proti covidu-19 a to se samozřejmě týká i diváků, kteří přijdou do areálu Národního tenisového centra Morava. Tradičně budou mít volný vstup a pořadatelé věří, že si nenechají ujít atraktivní zápasy největšího mužského podniku v České republice, MONETA Czech Open.
08.06.2021 11:31:54
Jen Jiří Veselý má šanci přepsat vítěznou statistiku prostějovského challengeru, jsou v ní zapsáni tři trojnásobní šampioni – Jan Hájek, Radek Štěpánek a on. První dva už skončili a vyhrát domácí turnaj počtvrté, to je velký sen české jedničky. Veselý vyhrál v letech 2014, 2015 a 2017, v roce 2014 přehrál ve finále Slováka Gombose, o rok později Srba Djera, v roce 2017 Argentince Delbonise.
04.06.2021 18:39:33
Již 14. června začne hlavní soutěž tenisového turnaje mužů ATP Challenger Tour 100 MONETA Czech Open. Organizátoři dnes představili velmi kvalitní startovní pole v čele s Pablem Andujarem, nedávným přemožitelem Rakušana Thiema či Švýcara Federera. Mezi další hvězdy turnaje bude patřit česká jednička Jiří Veselý. Turnaj bude zpřístupněn pro veřejnost s dodržením veškerých současných opatření. Více na www.czech-open.cz
12.09.2020 14:49:34
Čtyřiatřicetiletý Španěl Pablo Andujar, první nasazený, titul na prostějovském challengeru neobhájil, do cesty se mu postavil o deset let mladší Polák Kamil Majchrzak. Právě on rozesmutnil v pátek tenisový Prostějov, když v semifinále vyřadil velké překvapení turnaje Jiřího Lehečku. Jak šel Polák za titulem?
12.09.2020 12:49:15
27. ročník mezinárodního tenisového turnaje MONETA Czech Open se blíží ke konci, před finálovým duelem se konala tradiční tisková konference, které se zúčastnili Ivo Kaderka, prezident ČTS a viceprezident Tennis Europe, Petra Černošková, ředitelka turnaje MONETA Czech Open a Miroslav Černošek, šéf prostějovského tenisu.
12.09.2020 09:53:08
Deblový titul v Prostějově získali Zdeněk Kolář a Lukáš Rosol, ve finále porazili indický Shiram Balaji, Divij Sharan. Indové dobře servírovali, bylo vidět, že mají deblovu filozofii dokonale zažitou, takticky chytře přebíhali, byli výborní na síti, Češi byli důraznější, v rozhodujícím tiebreaku i chytřejší. Jak Kolář s Rosolem postupovali za prostějovským titulem?