SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM
07.06.2024 15:48:23
Nejvýše nasazený Srb Laslo Djere nezačal duel o postup do finále proti Chun-Hsin Tsengovi dobře a rychle prohrával 0:4. Stačil sice snížit na 3:5, z vítězství 6:3 se přesto radoval tenista z Tchaj-wanu. Skvěle vstoupil také do druhé sady, v níž vedl už 4:0, turnajová jednička se ale nechtěla smířit s rychlou porážkou a srovnala průběžný výsledek.
07.06.2024 14:38:16
Úvodní semifinále UniCredit Czech Open začalo podle papírových předpokladů. Nasazený Argentinec Pedro Cachin získal první tři hry, pak se ale začaly dít velké věci. Jerome Kym ze Švýcarska vyhrál šest her v řadě a celý první set. Po pauze mezi sety se Cachin vrátil na kurt naprosto koncentrovaný.
07.06.2024 11:22:30
V závěrečném střetnutí dne potvrdil roli velkého favorita nejvýše nasazený Srb Laslo Djere. V utkání s Rakušanem Lucasem Neumayerem sice první set získat až ve zkrácené hře, pak už ale ukázal, proč je ve světovém žebříčku na pomezí první padesátky.
06.06.2024 19:29:13
Čtvrtfinále Vrbenský – Tseng, Tchai-wanec vyhrál po boji první set, ve druhém Tseng vedl 4:0 a 5:1, všichni už čekali, že promění mečbol, měl tři, ale nic takového se nestalo. Vrbenský se zvedl, vyhrával gem za gemem a Tseng se začal obávat o osud zápasu. Co se mu odehrávalo v hlavě?
06.06.2024 18:36:50
Jako třetí si postup mezi nejlepší čtyři vybojoval Argentinec Pedro Cachin po třísetovém souboji s Moldavanem Radu Albotem. Třetí nasazený sice s turnajovou šestkou prohrál první sadu 3:6, pak ale průběh duelu otočil a další dva sety získal v poměru 7:5, 6:2.
06.06.2024 18:18:21
Cesta posledního českého tenisty v turnaji UniCredit Czech Open skončila ve čtvrtfinále. Nad síly hráče, který se dostal do hlavní soutěže přes kvalifikaci byl Chun-Hsin Tseng z Tchai-wanu. Vrbenský prohrál 3:6, 4:6 přestože v první sadě vedl 3:1.